Název Africký démon
Autor Andrew Hall
Vydavatel Nakladatelství VIKING
Jazyk česky
Délka textu 241 kB
134 přepočtených stran*
15 obrázků 
 
Cena 45,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Dvě vzácné africké sošky v sobě skrývají neuvěřitelně silnou a nebezpečnou moc. Poté, co Barbara Longová jednu z nich dostane darem, stávají se jí i jejím přátelům děsivé věci. Barbara se pokouší vzdorovat neznámé síle pomocí bílé magie, ale marně...

Anotace

Dvě vzácné africké sošky v sobě skrývají neuvěřitelně silnou a nebezpečnou moc. Poté, co Barbara Longová jednu z nich dostane darem, stávají se jí i jejím přátelům děsivé věci. Barbara se pokouší vzdorovat neznámé síle pomocí bílé magie, ale marně, a navíc – sošky chtějí získat lidé, kteří neváhají vraždit. Představují pro Barbaru smrtelné nebezpečí, jenomže pomsta démona Kulungy a hadího krále Gombaly je ještě strašnější než obyčejná smrt… Posílám dvě obálky (teď nevím, jestli jsem je u Ďáblice poslal také) - jsou rozdílné, ta s bílými obrysy patří do knihy, ta bez obrysů (jmenuje se na web) patří na web. Je to proto, že to červené písmo na čarném pozadí není na čtečce vidět. Pokud jsem k Ďáblici poslal jenom jednu, mailněte mi, pošlu i tu druhou.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin