Název S kávou kolem světa
Autor Marek Kubínek
Vydavatel Warbler s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 438 kB
243 přepočtených stran*
 
 
Cena 88,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Všechno, co potřebujete vědět, abyste se pokládali za znalce a vyznavače kávy, objevíte v této knize. Kniha vás zavede od doby objevení kávy až po dobu, kdy její chuť objevili první Evropané. V knize je přes 180 receptů.

Anotace

Všechno, co potřebujete vědět, abyste se pokládali za znalce a vyznavače kávy, objevíte v této knize. Kniha vás zavede od doby objevení kávy až po dobu, kdy její chuť a aroma objevili první Evropané.
Pak se dozvíte něco o základech biologie kávy a geografii jejího pěstování. K tomu vás určitě zaujmou informace o procesech zpracování kávy, o jejím vlivu na zdraví nebo tipy a rady, jak udělat tu nejlepší kávu, včetně popisu jednotlivých druhů kávových nápojů a jejich vlastností. Jako bonus kávová kultura a zajímavosti o jednotlivých zemích, popis významných oblastí produkujících kávu a také recepty na dobrou kávu. Je to kniha plná kávy.
V knize je přes 180 receptů na přípravu kávových nápojů.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin