Název Trampoty Ostravaka 2
Autor Stavitel Stavařský
Vydavatel Príprava stavby s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 296 kB
164 přepočtených stran*
10 obrázků 
 
Cena 69,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Trampoty Ostravaka 2 v robotě, na dovolene i ze života sym něvymyslel, bo to sa nida jak život hen ty historky vymyšla za nas.

Anotace

V rukach matě bychlu, co je dluha, že až nijde přečist. Trampoty Ostravaka v robotě, na dovolene i ze života sym něvymyslel, bo to sa nida jak život hen ty historky vymyšla za nas. Un tak blbne, až to až něni hezke. Mamy tu všecko hořke, i piva i život, tak blbněmy i my, ludě.
Čitaj hen tuto bychlu, bo bude smich. Taky chlamot si ešče nipoznal. Bo inak ... Mařenu na tebe! I una ňa ma rada. Miluje ňa, no nimusi Alfonza i Lojzka. Susedy moje.
Naše přatelstvo zraje jak vino. No, spiše burčak, bo uno to přatelstvo občas i vybubla i pudově sa vraca zpatky. Buď to pude, něbo nipude. Dyž to nipude, zavři hen tu bychlu i šutr ňa do okna něhazaj. Dyž to pude, chlamej se, chlamej se, chlamej se.
Až do konca bychle.
Od prosince 2012 bude v nabídce nová kniha Trampoty Ostravaka 3. K zakoupené knize Trampoty Ostravaka 2 bude třetí díl zdarma.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin