Název Střevíčku zelený, nespěchej!
Autor Zdeněk Váchal
Vydavatel Warbler s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 44 kB
24 přepočtených stran*
1 obrázek 
 
Cena 55,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

V podobě této sbírky se vám dostává do rukou básnický odkaz člověka, pro něhož bylo psaní poezie celoživotní láskou. Své verše psal jen tak, třeba prstem na ojíněná skla ospalých oken ...

Anotace

V podobě této sbírky se vám dostává do rukou básnický odkaz člověka, pro něhož bylo psaní poezie celoživotní láskou.
Své verše psal jen tak, třeba prstem na ojíněná skla ospalých oken, do zlatavého písku mořské pláže, do čerstvě napadaného jiskřivě bělostného sněhu, anebo prostě jen do sešitu své bezbřehé fantazie. Psal je z čiré radosti nad životem, pro potěchu duše své i svých blízkých, a možná také tak trochu jako nutnou obranu proti každodenní šedivé realitě. Mnoho básní tak zapadlo dřív, než byly zaznamenány, a mnoho se jich ztratilo spolu s útržky papíru, na nichž byly chvatně napsány.
I když z básnického díla zbyl jen zlomek, byla by škoda, kdyby tyto básně zůstaly nepoznány a skryty pro ty, kterým by mohly přinést trochu radosti a potěšení.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin