Název Já a Bes
Autor Rudolf Mýlek
Vydavatel Nakladatelství TRITON
Jazyk česky
Délka textu 101 kB
56 přepočtených stran*
 
 
Cena 49,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Ona (rakovina) ho bezmezně miluje a nemůže bez něj žít. On by se jí ze srdce rád zbavil, protože nemůže žít s ní. Karty jsou rozdány.

Anotace

Ona ho bezmezně miluje a nemůže bez něj žít. On by se jí ze srdce rád zbavil, protože nemůže žít s ní. Karty jsou rozdány. Rozpory se vyostřují. Buď ona, nebo on.Bestie Rakovina (zkráceně prostě Bes), nebo její páníček. Tahle nesourodá dvojka představuje protagonisty a zároveň vypravěče této autobiografické knížky. Jde o chronologický záznam niterných zážitků a vzpomínek na jeden vítězný soukromý zápas s obávanou metlou lidstva. Vážné téma je poněkud zlehčeno happy-endem i stylem vyprávění, kdy autor a Bes střídavě ze svého úhlu pohledu glosují koloběh rutinních vyšetření, banálních terapeutických procedur a dalších náležitostí boje o život. Nebo snad (z pohledu Bes) o smrt?
 

Tištěná publikace

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin