Název IRAMI
Autor Jindřiška Mendozová
Vydavatel Warbler s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 135 kB
75 přepočtených stran*
1 obrázek 
 
Cena 70,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Hluboká a nevyzpytatelná amazonská džungle skrývá mnohá tajemství . Nikdo, kdo do ní vstoupí netuší, co může očekávat . Dobrodružství, nebezpečí, podivné setkání, smrt . . .

Anotace

Hluboká a nevyzpytatelná amazonská džungle skrývá mnohá tajemství . Nikdo, kdo do ní vstoupí netuší, co může očekávat . Dobrodružství, nebezpečí, podivné setkání, smrt . . .
Mladý madridský právník Manuel Castro jde vstříc všem těmto možnostem. Věří, že v ekvádorské džungli dodnes žije mytický kmen Amazonek. Během své dlouhé cesty za dobrodružstvím se setká se sobeckým průvodcem Josém i s tajemnou kráskou Irami . Situace, v nichž se rozhoduje o životě a smrti, mu pomohou pochopit, co skutečně cítí k okouzlující Luz Martínezové, své madridské přítelkyni. Dokáže Manuel rozeznat, kde se ukrývá skutečná láska? Dokáže si uvědomit, že některá tajemství musí zůstat neodhalena? Na cestě do hlubin amazonská džungle má Manuel příležitost najít odpovědi na všechny tyto otázky. A s ním všichni ti, kdo jej doprovázejí do nitra malebné a nedotčené přírody, do světa neznámých rituálů a vášnivých citů.
Brány do světa amazonské džungle se nyní pomalu pootevírají a vyzývají každého, aby zažil něco neopakovatelného. Aby dobrodružství Manuela, Irami i Luz prožíval jako svá vlastní. A se zatajeným dechem čekal, kam až je nečekané situace dovedou.
Jindřiška Mendozová je scénáristka s mnohaletou zkušeností s prací na TV a rozhlasových seriálech. Dlouhou dobu se věnovala – a příležitostně stale ještě věnuje – překladům rovněž především pro TV. Autorka píše česky, španělsky a příležitostně i anglicky. Za povídky pro děti a teenagery získala v minulých letech čestná uznání v USA.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin